İş geliştirme uygulamaları

Ön muhasebesinden üretim planlamasına kadarki yönetim süreçlerini yöneterek, verimliliği 5 katına kadar artırmak mümkün.

Bugün web tabanlı iyi bir uygulama olan TORK’dan bahsedieceğim. TORK, %100 yerli bir uygulama ve işletmelere yüksek performanslı ve etkin bir yönetim deneyimi sunuyor. Ön muhasebeden üretim planlamaya kadar yönetim süreçlerinin her adımında geleneksel modellere göre hız ve verimlilikte fark yaratıyor. Kullanıldığı işletmelerde organizasyonel süreçlerin verimliliğinde 5 kata kadar iyileşme sağlıyor. Kısa vadede maliyet avantajı, orta vadede ise karlılık ve verimlilikte ivme kazandırıyor. Tork, bir yıl içerisinde 250 milyon TL üzerinde satış işleminin yapıldığı bir platform haline geldi. web ve bulut tabanlı çalışan bir uygulama. Satış ve CRM, stok, üretim, satın alma, ön muhasebe, proje yönetimi ve insan kaynakları gibi organizasyonel süreçlerin tamamının daha etkin yönetilmesini sağlayan uygulama,

Zaman, enerji ve maliyet avantajı sağlıyor

Türkiye’deki işletmelerin yönetim süreçlerini daha sistematik olarak düzenleyecek, pratik ve ekonomik, aynı zamanda gereksiz modüllerden arındırılmış çevik uygulamalara ihtiyacı var. Amerika’da ilk 500 arasında yer alan firmaların %100’ü  kurumsal kaynak planlaması kullanmakta. Türkiye’de ise bu oran çok düşük. Web ve bulut tabanlı ERP kurumsal Kaynak Planlama uygulamaları, çok yüksek bütçeler harcamadan, işletmelere bu açığı kapama şansı tanıyor.

 

Sistemli bir işletme modeli.

Web ve bulut tabanlı çalışan, kullanım kolaylığı, eğitim, ek yatırım gerektirmeyen minimalist ve özgün bir alternatif olarak pazarda yerini aldı.