Shopify Fiyatları Ne Kadar?

Shopify’da standart üç  paket bulunur. Bu paketler de sahip olduğu özelliklere göre fiyatlandırılır. Aylık abonelik şeklinde çalışan bu sistemde

• Basic Shopify, 29 Usd / Ay
• Shopify, 79 Usd / Ay
• Advanced Shopify 299 Usd/Ay

gibi paketler mevcuttur.

Bu paketlerden en ücreti yüksek olan paket Advanced Shopify’dır. Bu paketler klasik ve temel paketlerdir. Bir de daha nitelikli paketler mevcuttur. Bunlar:
• Shopify Plus,
• Shopify Lite paketleridir.

Alan adınızı hemen bağlamadan 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ile Birçok işlevi deneyebilirisiniz Ücretsiz deneme sürümünü kullanmak için kullanım sayfasına giriş yapıldıktan sonra mail adresi ile ilgili yerden “Get Started” butonuna tıklayarak kullanıcı hesabınızı oluşturabilirsiniz kullanıcısı açtığınızda da paketinizi kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Online Pazar Yerleri,  alibaba, amazon,  aliexpress, eBay, Etsy Asya’da JingDong(JD), taobao, tmall global, xiaoHongShu, Japonya, Amazon Japan, Rakuten, İngiltere, Amazon UK, eBay UK, Etsy UK, Not on the highstreet, Zalando UK Almanya’da Amazon Germany, eBay Germany, Otto, Tchibo, Yatego, Zalando Germany Hollanda da Amazon Netherlands, Bol, eBay Netherlands, Wehkamp, Zalando Netherlands Latin Amerikada Avenida, Americanas, Amazon (Brazil & Mexico), Casas Bahira, Extra bu ufak liste bile e-ihracat, e-ticaret bazında dijital pazarlama ya konu olan birçok pazaryerinin binlerce fırsatını anlatmak için yeterli bir ver. E-ihracat işletmenize B2B ve B2C sınırsız fırsatlar sunuyor. E-ihracat ve dolayısı ile B2C size, B2B’den sonra çok daha yoğun ve ilk aşamada B2B’ye göre düşük bir gelir üretecek bir pazarlama aracı gibi gelebilir. Buna rağmen B2B pazarlamanızı destekleyici nitelikte de yönetilebilir ve hatta B2B’ye ciddi müşeteriler de oluşturabilir.

Lojisitik ve devlet teşvikleri, açısından da yüzlerce yeni kolaylık ve yeni imkanlar sağlıyor. Potansiyel E-İhracat müşterileri doğru yönetilirse piyasa dinamikleri ve üründe uygulayabileceğiniz yeni  revizyonlara neden olabilir, bu da rekabet açısından firmanızı çok daha iyi pozisyona taşıyabilir.

Dijital pazarlamanın önemli konularından biri de Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaları kapsar. Amacımız ürünlerimizin bulunabilirliğin ve bilinebilirliğinin artırılması. Ürünlerimiz, ister kendi e-ticaret veya e-ihracat sitemizde olsun, ister online pazaryerlerinde olsun, bir takım metrikler ile ölçebilir, bulunabilirliğini artırabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir