WordPress’inizi tek tıklamayla WhatsApp’a bağlayın.

Join.chart, wordpress siteler için çok iyi bir iletişim imkanı sağlıyor. join.chart ile wordPress’inizi tek tıklamayla WhatsApp’a bağlayın. Dünya çapında 300.000’den fazla kurulumla WhatsApp için en iyi WordPress eklentisi konumunda. Bu yazıyı okurken sağ alt köşede beliren whatsapp butonu, join.chat ile sitemize eklenmiştir.

Dokümantasyon | Eklentiler | Destek

⌁ Join.chat (eski adıyla WAme) ile neler yapabilirsiniz ✅
🛎 Web sitenize WhatsApp için bir iletişim düğmesi ekleyin.
Logonuzu, profil resminizi ve hatta animasyonlu bir gif ekleyin. Hangi sayfalarda veya bölgelerde görünmesi gerektiğini, gecikme süresini, sağa veya sola, yalnızca cep telefonlarında veya ayrıca masaüstünde istediğiniz şekilde tanımlayın. Kullanıcının dikkatini çekmek için bir ipucu tanımlayabilirsiniz,

📝 Yayın düzeyinde düzenleyin.
Her Gönderi, Sayfa, Ürün veya CPT’de ana ayarları değiştirebilirsiniz. Sağ tarafta, Telefon, CTA, Mesaj ve görüntüleme seçeneklerini değiştirebileceğiniz Join.chat meta kutusunu bulacaksınız.

🔴 Bir bildirim gösterin.
Kullanıcının dikkatini çekmek için düğmenin üzerinde bir balon kullanın. Bu şekilde, onlara vermek istediğiniz önemli bir mesajı kaçırmamanızı sağlar, onları daha az müdahaleci bir şekilde şaşırtırsınız.

📯 Harekete geçirici mesajlar oluşturun.
Kullanıcıların düğmeyi tıklaması için her sayfada, üründe veya bölümde özel CTA’lar kullanın. Onlara hoş geldiniz, onlara yardım edin ve onlara teklifler veya promosyonlar sunun. Devamını oku

💬 Konuşma başlangıç ​​mesajlarını özelleştirin.
Böylece kullanıcı yazılı olarak zaman kaybetmez. Bu şekilde, ilk sohbeti başlattığınızda hangi sayfadan geldiğini veya hangi ürüne danışıldığını bileceksiniz.

🛒 WooCommerce ile entegrasyon.
Ürün sayfaları ve satıştaki ürünler için CTA’lar ve Özel Mesajlar tanımlayın.
Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgiEk çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir